İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için hazırlıklar başladı: Getir, Binlerce Hayvanı Doyuracak!

1000’in üzerinde farklı ürünü dakikalar içinde kullanıcıya ulaştıran Getir, her yıl olduğu gibi bu yıl da Dünya Hayvanları Koruma günü çerçevesinde ‘Mama Gönder’ projesini hayata geçirdi. HAYTAP iş birliği ile bu yıl beşinci kez sokak hayvanlarına sahip çıkan Getir, ‘Sen sokak hayvanlarını doyur, biz barınaktakileri doyuralım’ sloganıyla yola çıktığı projeyle hem sokaktaki hemde barınaklardaki hayvanların karnının doymasını hedefliyor.

Getir, her yıl olduğu gibi bu yıl da 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için harekete geçti. HAYTAP iş birliği ile düzenlenen sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, 1-4 Ekim 2019 tarihleri arasında ‘Evcil Hayvan’ kategorisinden sipariş edilen her bir mama için barınaktaki bir hayvanın günlük mama ihtiyacı karşılanmış olacak.

Proje çerçevesinde, barınaklardaki hayvanlara daha fazla ve daha uzun süreli destek olabilmek adına 1-4 Ekim 2019 tarihleri arasında kedi ve köpek mamaları yüzde 40 indirimli olarak satılacak. Getir kullanıcılarının sokaktaki minik dostları için alacağı her mama, barınaktaki bir hayvanın günlük mama ihtiyacını karşılayacak. Kampanyanın bitiminde mamalar, HAYTAP tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi hayvan bakım evlerine iletilecek.

“Senin sayende…”

Bugüne kadar destek olan kullanıcılarına ‘senin sayende…’ diyen Getir, ‘Sen sokak hayvanlarını doyur, biz barınaktakileri doyuralım’ sloganıyla kullanıcılarını bir kez daha destek olmaya davet ediyor. Geçtiğimiz 4 yılda 100 binlerce Getir kullanıcısının destek verdiği ‘Mama Gönder’ projesiyle, 19 farklı şehirde, 40’ın üzerinde hayvan bakım evine, toplam 45 ton mama bağışlanmıştı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code