İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“9. Bodrum Türk Filmleri Haftası”nın Ödül Töreni Gerçekleşti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sinema Genel Müdürlüğü destekleri ile Bodrum Sinema ve Kültür Derneği, Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) ile Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) tarafından düzenlenen 9. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda ödüller 20 Eylül Cuma akşamı Bodrum İskele Meydan’ında gerçekleşen ödül töreni ile  sahiplerine takdim edildi.

Sunuculuğunu Hakan Bilgin’in üstlendiği geceye Gani Müjde’nin söyleşileri tat katarken, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY), Kos Belediye Başkanı Magazin Gazetecileri Derneği (MGD), SİSAY Emek Ödülü alan isimler, Hareket Sekiz, Kosova, Naim, Dijital Esaret ile Baba Parası  filmlerinin oyuncuları, çok sayıda yönetmen, yapımcılar ve basın mensupları katıldı.

Bu yıl SİSAY BAŞARI ÖDÜL’ü sevilen oyuncular Ali Sunal, İlker Ayrık, Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Onur Atilla’ya, SİSAY EMEK ÖDÜLÜ Hakan Bilgin’e, SİSAY ONUR ÖDÜLÜ Birol Güven ile Mustafa Uslu’ya, SİSAY BASIN ÖZEL ÖDÜLÜ Ali Eyüboğlu’na ve SİSAY GENÇ YETENEK ÖDÜLÜ ise Hayat Van Eck’a verildi.

Her yıl Türk filmlerini Yunanistan’ın Kos (İstanköy) Adası’nda ve Bodrum’da buluşturan Ege’nin en keyifli etkinlikleri arasında yer alan “Bodrum Türk Filmleri Haftası”, bu yıl 20-27 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code