İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Accract, 10. Yılını Beymen Zorlu Center’da Kutladı!

Yüksek zanaatın ve estetiğin izlerini taşıyan tasarımlar üreten Accract, 10. yılını, Beymen Zorlu Center’da özel bir etkinlikle kutladı. Yılların birikimi, el işçiliğinin incelikleri ve küresel tasarım anlayışının birleştiği Accract’in etkinliğine Monik İpekel, Reyhan İpekel, Neşe Gönül, Şebnem Kunt, Fulya Cinisli, Fulya Özkanca ve Melisa Mutlu katıldı.

Yıllar içindeki ilham kaynaklarını, tasarım felsefelerini ve el işçiliğinin önemini vurgulayarak son koleksiyonlarını sanatseverlerle buluşturan Accract, 10. yılını Beymen Zorlu Center’da kutladı. Koleksiyonlarında kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve ustaların titiz çalışmalarıyla hayat bulan her parça, katılımcılara da benzersiz bir hikaye sundu.

Accract’in 10. yıl etkinliği boyunca eşsiz parçalarını yakından inceleme fırsatı bulan, sanat ve zanaatın buluştuğu bu özel dünyada ilham dolu bir gezintiye çıkan konuklar keyifli dakikalar geçirdi. Accract, zanaatkarların işçiliğini sergileyerek eşsiz parçaların nasıl hayat bulduğunu adım adım aktardı. 10 yıllık yolculuğunu, benzersiz parçaların gerçek değerini anlatan ve yaşattığı mutluluğu paylaşılan anılarda gizli olduğunu aktaran Accract, koleksiyonlarının sadece estetik değil aynı zamanda duygularla dolu olduğunu da vurguladı.

Bu özel etkinlik, sanatseverler, tasarım tutkunları ve estetik duyarlılığa sahip herkesi Beymen Zorlu Center’da buluşturdu. Accract’in özel konseptiyle buluşmak ve sanatın özgün dilini keşfetmek için Beymen Zorlu Center’ı ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code