İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AN Vokal, Bu Toprakların Çok Sesli Yolculuğu ile Feriye'de

An Vokal, “Bu Toprakların Çok Sesli Yolculuğu” adlı temayla 22 Şubat Cumartesi akşamı 20.30’da Ortaköy Feriye’de müzik severlerle buluşuyor.

Bu topraklarda var olmuş toplumların anılarına yer vermiş şarkıları özgün düzenlemeleriyle tekrardan seslendiren Haluk Polat sizleri bu topraklarda kısa bir yolculuğa çıkarıyor.

An Vokal, Türkiye’nin dört bir yanında yaptığı müzikallerle seyirciyi Anadolu’dan Balkanlara ve Orta Doğu’ya uzanan halk şarkılarıyla size unutulmaz bir gece yaşatacak.

Sevilen türküleri Haluk Polat’ın eşsiz seslendirmesi ve düzenlemeleriyle An Vokal, sizleri anılar arasında seyahate çıkararak, bir olup acıyı, hüznü, neşeyi ve heyecanı birlikte yaşamaya davet ediyor.

HALUK POLAT HAKKINDA;

1970 yılında Antalya’da doğan Haluk Polat, çok sesli müzikle Galatasaray Lisesinde okurken tanıştı. Müzik çalışmalarına Boğaziçi Üniversitesi yıllarında devam eden Polat, yönetiminde bulunduğu Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü, bünyesinde Ychorus Çok Sesli Vokal topluluğunu kurdu.

1998’de Ychorus’la halk şarkılarının çok sesli düzenlemelerinin olduğu ve kendi bestelerinin yer aldığı, Türkiye’nin ilk çok sesli vokal topluluğu albümü olan “Renkler”i yayımladı.

Haluk Polat, kariyerinde birçok farklı projede müzik yapımcısı, danışman, eğitmen ve müzisyen olarak görev aldı. Ychorus’un yanı sıra Procne ve 4 Vokal gruplarını kurdu. Ychorus ile 2016’da Procne’yle ise 2018’de katıldığı uluslararası koro festivallerinde folklor kategorisinde altın diploma aldı. 2019’da Ruhi Su Dostlar Korosu’nun şefliğini üstlendi.

Ychorus’tan gelen müzik mirasını “An Vokal” ile dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

HALUK POLAT VOKAL PROJE

Instagram: https://www.instagram.com/an.vokal/

Facebook: http://www.facebook.com/anvokaltoplulugu

İletişim: anvokaltoplulugu@gamil.com  0(549) 293 9829

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code