İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anna Laudel, Art Dubai Sanat Fuarı’nda Ziyaretçilerini Bekliyor!

Sanatçılarını dünyanın önde gelen sanat platformlarında temsil etmeye devam eden Anna Laudel, kapılarını tüm sanatseverle 11 Mart’ta açan Art Dubai uluslararası sanat fuarında ziyaretçilerini bekliyor.

Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Güney Asya’nın en büyük sanat fuarı olma misyonuna sahip Art Dubai’nin 13 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek 15. edisyonunda, 40 farklı ülkeden 100 galeri yer alıyor.

Dünyanın dört bir yanından çağdaş ve modern sanatın sergilendiği fuarın Çağdaş bölümünde Ramazan Can, Anke Eilergerhard, Emin Mete Erdoğan, Onur Hastürk, Hayal İncedoğan ve Sarp Kerem Yavuz’un son dönem işleri ve ilk defa bu fuarda yer alacak yeni çalışmaları Anna Laudel tarafından temsil ediliyor.

Çağdaş, Modern, Bawwaba (Geçit) ve Dijital olmak üzere 4 bölümden oluşan fuarın yeni bölümü Dijital, 1980’lerde dijital sanatın yükselişinden bu yana NFT’lerin, kripto para biriminin, video sanatının ve sanal gerçekliğin bağlamını inceleyerek hızla genişleyen dijital sanat dünyasını keşfe çıkmayı amaçlıyor.

Anna Laudel, fuarın Dijital bölümünde Türkiye’nin önde gelen görsel sanatçılarından Sarp Kerem Yavuz ve Macar fotoğraf sanatçısı Flóra Borsi’nin ilk defa sergilenecek NFT eserleriile yer alıyor. Anna Laudel’in 11-13 Mart 2022 tarihleri arasında Art DubaiÇağdaş bölümünde sergileyeceği eserler B-18 ve Dijital bölümünde sergileyeceği NFT eserler X-13 numaralı stantta ziyaret edilebilir.

Fuar hakkında detaylı bilgi için www.artdubai.ae adresini ziyaret edebilirsiniz. 

annalaudel.gallery | Facebook | Instagram | Twitter

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code