İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Barlas’tan Yeni Albüm: “Bu Ne Dünya Kardeşim?”


90’lı yıllardan bu yana müzik tarihimizin unutulmaz şarkılarında imzası bulunan Barlas’ın “Bu Ne Dünya Kardeşim” isimli yeni çalışması OnAir Müzik etiketiyle yayımlandı. 8 şarkıdan oluşan albüm, 16 Nisan 2021 Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.
 
90’lardan günümüze sadece kendi albümleri ve şarkıları ile değil, en sevdiğimiz birçok ismin albümünde yer alan hit şarkıları ile de tanınan Barlas’ın en bilinen bestelerinden; kendi yorumladığı “Küt Küt”, Teoman’ın yorumladığı “Ne Ekmek Ne De Su”, Özlem Tekin’in yorumladığı “Aşk Her Şeyi Affeder mi?” ilk akla gelen şarkılardan sadece birkaçı…

Günümüze kadar gelen efsane şarkılardan “Hareket Vakti” de dahil olmak üzere Umay Umay’ın ilk albümünün tamamının söz ve müzikleri de kendisine ait olan Barlas, uzun müzik yolculuğuna günümüze dek aralıksız olarak devam etti. Birçok hite imzasını atan sanatçı aynı zamanda çok sayıda müzik türünde Türkçe ve İngilizce sözlü şarkılar yaptı.

Barlas’ın yeni albümü “Bu Ne Dünya Kardeşim” Alternatif Post-Hard bir Rock albüm!

Rock müziği özleyenlerin kana kana dinleyecekleri bu albümün ana teması: “İnsanın kendini yok etmesi, kendi dünyasına ve geleceğine yönelik arayışı, öfkesi ve olası kaotik bir geleceğin gelmesine bir bakış açısı…”


“Bu Ne Dünya Kardeşim”i tüm müzik platformlarında ve OnAir Sahne YouTube kanalında dinleyebilirsiniz.

BARLAS Platformlar
Spotify I Apple Music I Fizy I YouTube Music


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.