İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boğaziçi Film Festivali’ne Akreditasyon ve Gönüllü Başvuruları Başladı

18 – 25 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan 7. Boğaziçi Film Festivali’ni takip etmek ve festivalde çalışmak isteyenler için akreditasyon ve gönüllü başvuruları başladı!

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün katkıları, Kurumsal İş Ortağı TRT ile Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı’nın destekleriyle 18-25 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 7. Boğaziçi Film Festivali’nin heyecanına 8 gün boyunca ortak olmak ve dopdolu film programı ile film söyleşilerini takip etmek isteyen sinema endüstrisi ve basın mensupları için açılan akreditasyon 04 Ekim 2019 tarihine kadar yapılabilecek.

Festival süresince farklı alanlarda görevlendirilecek olan “gizli kahramanları” belirlemek için de başvurular başladı. Organizasyonun çeşitli alanlarında gönüllü çalışmak isteyenler için başvuru şartları; 18 yaşını doldurmuş olmak, 18 -25 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da olmak ve Festival süresince zamanını Boğaziçi Film Festivali’ne ayırmaya gönüllü olmak yeterli olacaktır.

Her iki başvuru 09 Eylül – 04 Ekim tarihleri arasında festivalin resmî web sitesi www.bogazicifilmfestivali.com adresinden yapılabilecek ve başvuru değerlendirme sonuçları ise e-posta yoluyla duyurulacak.

Festival Mekanları

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenen 7. Boğaziçi Film Festivali kapsamında gösterimler Atlas, Beyoğlu ve Kadıköy sinemalarında yapılacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code