İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burçin Bildik Yeni Oyunu ile Sahnede

Sağ Salim filmlerinin başrol oyuncusu ve Yeni Gelin dizisinin ‘Müsellim’i ünlü oyuncu Burçin Bildik yeni tiyatro oyunu ile karşınızda!

Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Burçin Bildik, KediSahne’nin yeni oyunu “Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını; 19. Yüzyıl İstanbul’u” oyunu ile seyirci karşısına çıkıyor.

Türk Tiyatro Edebiyatı’nın en önemli ve kıymetli yazarlarından biri olan Güngör Dilmen’in kendine özgü ve sıra dışı diliyle yazdığı “Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını, 19. Yüzyıl İstanbul” oyununda ARTİN karakterini canlandıran Burçin Bildik komedi ve dramın iç içe geçtiği bir rolle seyirci karşısında olmaktan büyük heyecan duyduğunu belirterek izleyiciyi hem keyifli hemde bir o kadar yürek burkan bir hikâyenin beklediğini dile getirdi.

Aksaray’da geçen, özlediğimiz eski İstanbul Şarkıları ile bezenmiş, emsalsiz bir aşkın öyküsü “Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını”, 14 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 20.30’da Kozyatağı Kültür Merkezi Sahnesinde ve 17 Ekim Perşembe Saat 20.30’da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Sahnesinde seyircileriyle buluşuyor!

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code