İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Can Bonomo’nun İlk Yönetmenlik Deneyimi: Ruhum Bela

Rock müziğin sevilen ismi Can Bonomo,  Avrupa Müzik markası ile yayınlanan son albümüne ismini de veren “Ruhum Bela” şarkısının klibi için ilk kez yönetmen koltuğuna oturdu. Şarkının söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi de Can Saban’a ait.

Maslak’tan Kilyos’a kadar İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında iki günde çekimleri tamamlanan klipte, sanatçının müzisyen dostları, yakın arkadaşları, takipçileri ve çocuklar olmak üzere yaklaşık yüz kişi rol aldı.

Can Bonomo’nun küçüklüğünü canlandıran bir çocuk ile açılışı yapan klip, şarkının enerjisi ve sözleri ile uyum içerisinde olan dinamik tavrıyla dikkat çekiyor.

Can Bonomo: ”Ruhum Bela kocaman bir ailenin portresi.”

“Ruhum Bela” klibi ile yönetmenlik konusundaki yeteneklerini ilk kez izleyici ile buluşturan ünlü şarkıcı, duygularını şu sözlerle dile getirdi: ”5. albümümüz Ruhum Bela’ya adını veren şarkının klibinin çekimlerini tamamladık. İlk yönetmenlik sınavımı yıllardır beraber klip çektiğim, Murat Tuncel gibi başarılı bir görüntü yönetmeni, muazzam ekibi ve yakın dostlarımın yanında vermek benim için çok büyük bir şanstı. Klipte bizleri yalnız bırakmayan takipçilerimize ne kadar teşekkür etsem az. Aslında kısacık bir süreç içerisinde kocaman ve sonsuz bir anı inşa etmemize olanak sağlayan herkese teşekkür etmek isterim. ‘’Ruhum Bela’’ birbirini yakından tanımasa da aynı dili konuşan, aynı dertten muzdarip ve birbirini çok iyi anlayan kocaman bir ailenin portresi olarak Türkiye Müziği tarihinde yerini alıyor. Umarız izlerken bizim gördüklerimizi görür, bizim aldığımız keyfi alabilirsiniz.”

Can Bonomo’nun hem yazıp hem yönettiği ilk klibi olan “Ruhum Bela”, 24 Ekim 2019 tarihinde tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code