İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Can Kazaz’ın Heyecanla Beklenen Albümü “Kızılgerdan” Yayında!

Can Kazaz’ın müzik yolculuğunda yeni bir sayfa açtığı albümü “Kızılgerdan” müzikseverlerle buluştu. Pek çok farklı tarza ev sahipliği yapan ve Can Kazaz’ın eşsiz sesinde buluşan albüm tüm dijital platformlarda yerini aldı.

“Kızılgerdan” adlı albüm, ‘Yaz Bitince’, ‘Bir Delinin Kaç Cehennemi Olmalı’ ve ‘Sabahlar’ teklilerinin yanı sıra aynı zamanda ‘Bağrı Yanık Dostlara’ ve Anıl Piyancı ile ortak çalışması olan ‘Başka’ parçalarını da içinde barındırıyor.

Can Kazaz’ın albüm hakkındaki görüşleri şöyle; “Köklerimle yeniden buluştuğum bir albüm olduğu için çok heyecanlıyım. Senelerdir arzu ettiğim müziği yapmanın ilk adımı “Kızılgerdan”. Bir albümün prodüktörlüğünü pandemi karantinasında yapmak sanırım ve umarım bir daha başıma gelmez ama alışkanlıklarımı zorlayan bir süreç oldu. Yine de albümün her detayına daha fazla odaklanmak için de zaman kazandırdı. Albüme ismini veren Kızılgerdan şarkısının klibinde de yansıtmaya çalıştığımız bir tema var. Zor şartlarda iyilik ve iyi işler başarmaya gayret edenlerin yollarına çıkan engeller ve dolayısıyla üzüntülerini görüyoruz. Ama yalnız da değiliz, biz birlikteyiz, gücümüzü de buradan alıyoruz. O yüzden dinleyicilerimin bu yenilenme sürecime olan teveccühü, bana en büyük motivasyon olacak.”

“Kızılgerdan” albümünü dijital platformlar üzerinden satın almak ve dinlemek için:

https://umgturkey.lnk.to/can-kazaz-kizilgerdan

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code