İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” Filminin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Dijital Sanatlar Yapımevi’nin yeni projesi olan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminin oyuncu kadrosu açıklandı. Kesinleşen kadroya göre filmde, yetenekli ve genç oyuncu Hayat Van Eck’in efsanevi sporcu Süleymanoğlu’nu canlandıracağı yapımda usta oyuncular Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu gibi birbirinden kıymetli isimler yer alıyor.

Yetkin Dikinciler

Geçtiğimiz günlerde ilk teaser’ı izleyicilerle buluşan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”  filminin oyuncu kadrosu kesinleşti. Senaryosunu Barış Pirhasan’ın kaleme aldığı, Dijital Sanatlar’ın diğer filmlerinde olduğu gibi müziklerini ünlü müzisyen Fahir Atakoğlu’nun yapacağı  NAİM filminin yönetmen koltuğu ise  Özer Feyzioğlu’na emanet. Filmin danışmanlığını ise abisi Naim Süleymanoğlu gibi halter sporuna emek vermiş, olimpiyat şampiyonu sporcular yetiştirmiş olan Muharrem Süleymanoğlu yapıyor.

Mustafa Kırantepe

Naim Süleymanoğlu’nun Hayatına Saygı Duruşu

Çekimleri Türkiye’yle birlikte Bulgaristan ve Azerbaycan’da yapılacak Naim filminin oyuncu kadrosunda sinema, tiyatro ve televizyon dünyasının değerli isimleri de bir araya geliyor. Hayat Van Eck’le  birlikte,  Yetkin Dikinciler’i babası, Selen Öztürk’ü de annesi rolünde izleyeceğiz. Gürkan Uygun; Naim Süleymanoğlu’nun halter sporuna yeteneğini fark eden ve onu adım adım dünya arenasına taşıyan ilk antrenörü Enver Türkileri’yi canlandırıyor.

Renan Bilek

Aynı zamanda Naim Süleymanoğlu’nun Bulgaristan’da başlayıp Türkiye’ye uzanan etkileyici ve ilham verici yaşamının çeşitli aşamalarında çok önemli görevler üstlenen kişilere saygı duruşu niteliğini de taşıyan  NAİM  filminde  Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Uğur Güneş, Bülent Alkış,  İsmail Hacıoğlu, Mehmet EsenEvren Erler, Mustafa Kırantepe ve Kerem Atabeyoğlu  da rol alıyor.

Bülent Alkış

Spor kariyerine 47 Dünya Rekoru, 3 farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran büyük sporcu Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçmişti. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında henüz 15 yaşında olan Süleymanoğlu, Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu olurken ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı.

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”  yani  NAİM filmi, 25 Ekim 2019 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

Selen Öztürk
Gürkan Uygun
Mehmet Esen
Kerem Atabeyoğlu
Evren Erler
Barış Kıralioğlu
İsmail Hacıoğlu
Uğur Güneş

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir