İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çiğdem Yorgancıoğlu MIM CHI 360 Dans Performansı ile Next Pera Art Gallery’de

Next Pera Art Gallery, ödüllü ressam İbrahim Coşkun’un sergisi ve dünya gezgini performans sanatçısı Çiğdem Yorgancıoğlu’nun MIM CHI 360 Dans performansı ile sanatseverlere kapısını açıyor.

Tiyatro  Eğitmeni, Temel İş Sağlığı Uzmanlığı, Adli Psikoloji Uzmanlığı, Bilgi Teknolojileri, Enerji gibi sektörlerde Sözleşme Yönetimi konusunda Adli Bilirkişilik, İç denetçilik, Risk Uzmanlığı, Yüzücülük ve Dalgıçlık gibi farklı yetkinliklerine dair eğitim ve atölyelerini Türkiye ve yurt dışında sürdüren ekonomist eğitmen, dünya gezgini performans sanatçısı Çiğdem Yorgancıoğlu bu kez MIM CHI 360 ile NEXT PERA ART GALLERY’de ressam İbrahim Coşkun’un kişisel sergisinde sahne alacak. 

Resim, fotoğrafçılık, seramik ve heykel gibi farklı sanat dallarından sergiler sunacak olan NEXT PERA ART GALLERY,  Ben Anadolu “adlı eseriyle Sedat Simavi Resim Ödülünü alan İbrahim Coşkun‘un kişisel sergisine ev sahipliği yapacak. Serginin açılış kokteyli performans dansı ise 5 kıtada ülkemizi temsil eden, 107 farklı ülkeyi ziyaret etmiş ve etkinlikler yapmış gezgin ressam ve performans sanatçısı H.Çiğdem Yorgancıoğlu’nun MIM CHI 360 özgün etnik doğaçlama füzyon dansı ile gerçekleşecek.

Etkinlik 13 Ekim 2023, saat: 17.30’da gerçekleşecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code