İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CKay Sad Romance Albümü ile Dünya Listelerinde!

”Love Nwantiti” ve ”Emiliana” gibi tüm dünyanın diline dolanan şarkıların sahibi, 2.6 milyar dinlenme sayısı ve 670 milyon YouTube izlenme rakamları ile 2021 yılının en çok dinlenen ve en hızlı yükselen şarkıcısı ünvanına sahip Nijeryalı sanatçı CKay, SAD ROMANCE isimli yepyeni albümünü 23 Eylül Cuma günü dinleyicilerle buluşturdu. 

5 günde ilk 10 albüm arasında dünya listelerinde yer alan Sad Romance, dinlenme ivmesiyle gün geçtikçe artış gösteriyor.  

CKay’in romantik ilişkilerinden izler taşıyan bir albüm: Sad Romance!

12 şarkıdan oluşan ve Türkçede ACIKLI ROMANTİZM anlamına gelen SAD ROMANCE isimli albüm, CKay’in romantik ilişkilerinden izler taşıyan, hayli kişisel bir çalışma. CKay’in rekortmen hit şarkılarının farklı versiyonlarının da yer aldığı albümün çıkış şarkısı olan ”Mmadu”, Afrobeat sevenler için bir müzik ziyafeti niteliğinde.

Albüm habercisi olarak önden yayınlanan ”You” şarkısında ise CKay’in romantik şarkılara getirdiği kendine has yorumu bulunuyor. Albümün 3. şarkısı olan ”leave me alone” için Post Malone’un yapımcısı Charlie Handsome ile çalışan CKay, Sad Romance albümü ile birden çok hit adayı şarkısını müzik severler ile buluşturuyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir