İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Climax” Partisi 12 Temmuz’da UNIQ Alternatif Sahnesi Glass Room’da!

Birbirinden farklı etkinlikleriyle İstanbullu sanatseverlere hafızlardan silinmeyen deneyimler sunan UNIQ İstanbul, BluTV işbirliği ile bu yazın en çılgın partisi ‘Climax’e ev sahipliği yapıyor.

Sinemanın en marjinal ve sınır tanımaz yönetmenlerinden biri olan Gaspar Noé’nin 71. Cannes Film Festivali’nden ödülle dönen ve “Cehennemvari bir sinemasal dans partisi” olarak tanımlanan ‘Climax’ filmi, unutulmayacak bir parti ile 12 Temmuz Cuma günü meraklılarını baştan çıkaracak.

Saat 21:00’de UNIQ Açıkhava’da başlayacak film gösteriminin hemen ardından filmin müzikleri ve bitmek bilmez rave ruhuyla UNIQ İstanbul alternatif sahnelerinden Glass Room’da unutulmaz bir partiyle sinemaseverler coşku dolu anlar yasayacaklar.

Saat 23.00’te GMZ performansı ile başlayacak olan ‘Climax Parti’ eğlendirmeye son dönemin öne çıkan DJ’lerinden Gräfin ile devam edecek. Parti old school rave ve techno ritimleriyle günün ilk ışıklarına kadar katılımcılara eşi benzeri olmayan ve baş döndürücü bir deneyim yaşatacak.

Bu unutulmayacak partinin biletlerine www.biletix.com adresinden, diğer tüm detaylara da www.uniqistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.

Program:

21.00 UNIQ Açıkhava – Climax Film Gösterimi

23.00 Glass Room – Climax Partisi

  • 23:00 GMZ
  • 01:00 Gräfin
  • 03:00 Ahmet Paraşüt

Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code