İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Contemporary Piyanist ve Besteci Kiann Mısır’da Konser Veriyor

Melodilerindeki özgünlük ve sadelikle dinleyicilere ilham veren, herkesin kendinden bir şeyler bulduğu ve içselleştirdiği ezgilere sahip, İran asıllı İtalyan  contemporary piyanist ve besteci KIANN, Mısır’da canlı performans sergileyecek.

Geçtiğimiz haftalarda da İstanbul’da adından çok söz ettirdiği iki konsere imzasını atan Kiann’nın firavunlar diyarında ilk kez gerçekleştireceği bir haftalık konser turu Kahire Avusturya Kültür Ofisi ve İtalyan Kültür Enstitüsü ve Arkeoloji Merkezi sponsorluğunda Kahire ve İskenderiye de gerçekleşecek.

Kiann’ın müziği otoriteler tarafından dünya müziği, new age, contemporary klasik ya da bazen piyano müziği olarak değerlendirilmekte olup, farklı tarzları ve türleri bir araya getirerek onu benzersiz ve kişisel kılıyor.

7 Mart Kahire Heliopolis Üniversitesi, 8 Mart Kahire Operası ve 9 Mart İskenderiye Jesuit Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek konserlere sanatçıya Kahire Operası’ndan Mısırlı ünlü mezzo soprano Jolie Faizy ve Viyana’dan beraberinde getirdiği kendi ensamble’si eşlik edecek.

Kiann, İstanbul merkezli KAM Management tarafından Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Türkiye Cumhuriyetler ve Mena bölgesinde temsil edilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir