İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Değişim Kitabı İngilizce Çıktı!

İstisnasız herkes DEĞİŞİM istiyor! Ama nasıl?

Kişisel gelişim alanında şimdiye dek 64 kitabı yayınlanan, 70’ten fazla dile çevrilen kitaplarıyla tüm dünyada geniş bir okur kitlesine sahip dünyaca ünlü yazar Akif Manaf’ın, ülkemizde 3. baskısı yapılan Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir? kitabı şimdi de İngilizce olarak yayınlandı!

Başucu kitabı niteliğinde olan bu kitapla değişimi tüm boyutları ile anlamak, küresel, toplumsal ve bireysel değişimin tüm şifrelerini çözmek mümkün!

Yazdığı kitaplarla adından çokça söz ettiren Manaf, kitapta insanlığa değişim olgusunun detaylarını tüm netliği ve derinliği ile sunuyor. Bu kitap sayesinde içsel ve bedensel potansiyelinizin farkına varacaksınız. Değişmek için hiçbir zaman geç olmadığını görerek hayatınızdaki gerçek mucizelere tanıklık edeceksiniz.

Kitap arka kapaktan:

İlk adım, beden olmadığının farkına varmaktır. Bu farkındalığı geliştirmeye başla. İnsanlar değişim için hep doğru zamanı bekler ama o doğru zaman bir türlü gelmez çünkü zaman boşuna harcanmaktadır.

Yaşama sanatı sürekli değişim içinde olmak demektir. Çünkü değişim seni tekrar olduğun şeye dönüştürür.  Bugüne kadar sen olmadığın şey olmaya çalıştın ve bir yabancıya dönüştün – yani özüne yabancılaştın.

Zekânı uyandır, ertelemeyi bırak ve değişim için bugün harekete geç. Şu an elinde olan tek şey bugündür. Değişim her zaman şimdiki zamanda gerçekleşir. Şimdi değişime başla – cenneti göreceksin.

Eğer altın bir gelecek istiyorsanız altın bir değişim gerçekleştirmelisiniz. O zaman gelecek kesinlikle sizin olacak çünkü yalnızca değişim sayesinde altın bir gelecek ortaya çıkabilir.

Gerçek değişim bireysel değişimdir. Toplum bireylerden ibaret olduğu için sizler değişince toplum da değişecek.  Birçok kişi bilinçlenip değişince, bireyselliğini tekrar kazanınca toplumda gerçek bir değişim gerçekleşecek. O yüzden gerçek değişimin temelinde şu prensip var: Kendini değiştir, dünyan değişsin; dünyanı değiştir, dünya değişsin! 

Bu kitabı okuyan herkes değişim konusundaki bütün sorularına cevap bulacak!
Değişim nedir?
Değişim dinamikleri nedir?
Değişim anahtarı nedir?
Değişim perspektifi nedir?
Değişim hazzı nedir?
Değişim devrimi nedir?
Değişim patlaması nedir?
Değişim gücü nedir?
Değişim zaferi nedir?
Değişim zenginliği nedir?
Değişim kutlaması nedir?


2 Yorum

  1. Güven Akbaş Güven Akbaş 22/11/2019

    Değişimin önemini anlatan ve Değişimi tetikleyen Müthiş bir kitap, Türkçe sini okuduk ve İngiltere deki oğlum ve İngiliz arkadaşları için alıp göndereceğim. Yazarın emeklerine sağlık..🙏

  2. Neval Kütük Neval Kütük 22/11/2019

    HARIKA BIR KİTAP…EDINDIM VE OKUDUM…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir