İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emma Cooper’ın Kaleminden Unutulmayacak Bir “Biz Olma” Hikayesi

Başına gelen talihsiz bir olay sonucu tüm yaşamı neredeyse bir anda değişen Melody’nin etkisinden kolay çıkılamayan duygu yüklü hikayesini anlatan “Bizim Şarkılarımız” raflardaki yerini aldı.

Müzik sevgisini hayatının akışı içinde buluşturan ve başına gelen talihsiz olaylar karşısında ümidini hiçbir zaman kaybetmeyerek şarkı söyleyen Melody’nin sevgi ve umut dolu yaşamına odaklanan Emma Cooper’ın Bizim Şarkılarımız adlı kitabı, Pena Yayınları etiketiyle kitapseverler ile buluştu.  

Aile temasını dokunaklı bir anlatım ve farklı duyguları harmanlayan bir olay örgüsüyle sunan Emma Cooper’ın yeni kitabı Bizim Şarkılarımız, samimi karakterlerin dünyasında yolculuğa çıkarıyor. Kalp atışını hayatın bir ritmi ve şarkısı olarak gören kitap, Melody’nin eşini talihsiz bir olay sonucu kaybettikten sonra çocukları Flynn ve Rose ile yaşama tutunma hikayesiyle her bir sayfası umut dolu yolculuğa başlıyor. Yaşama umutla tutunan bir annenin içine düştüğü zorlu durumdan çocuklarıyla birlikte aile olmanın verdiği birleştirici güç ile çıkışını sunan hikaye, sevgi dolu bir anlatımı okuruna aktarıyor.

Bizim Şarkılarımız,  penayayinlari.com  web sitesi üzerinden ve kitap satılan her yerden satın alınabilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir