İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erdem Genç’ten “Motivasyon” albümü


Şirketlere 2005 tarihinden itibaren motivasyon çalışmaları yapan Erdem Genç’in ilk albümü olan “Motivasyon” 1 Şubat’ta müzikseverler ile buluşuyor.

Elektronik öğeler barındıran ve rock müzik türünde olan albüm 7 parçadan oluşuyor. “Engel Olma”, “Bedeni Mahvet”, “Benim İçin Sen Ağlama”, “Sandığın Aşk”, “Kim Ne Derse Desin” adlı şarkıları içinde barındıran “Motivasyon” albümü aynı zamanda türü itibariyle de Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Ayrıca, ilk klibini albümle aynı adı taşıyan “Motivasyon” şarkısına çeken sanatçı Erdem Genç, albümündeki “Motivasyon”un İngilizce versiyonu “Motivation”u da müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Klip: Yerli Hızlı ve Öfkeli

İstanbulpark’ta Silver Cup liginde yer alan, Tosfed lisanslı yarış pilotu Erdem Genç’in müzik ve otomobil sporları tutkusunun bir arada harmanlandığı bu klibinin performans bölümleri ise Beykoz Kundura Fabrikasında çekildi. Klipte, yanında çalışanlarına zulmeden kötü patron Teoman’a, Erdem meydan okuyor ve bu hesaplaşmalarını bir otomobil yarışıyla yapmaya karar veriyorlar. Mağdur kızın başlattığı yarış ise sürpriz bir sonla bitiyor.

Barcelona ve Boks Klipleri Yolda

Ayrıca biri Barcelona’da, diğeride bir boks stüdyosunda tamamlanan iki klipte yolda. Bu kliplerin post prodüksiyon işlemleri bitirildikten sonra önümüzdeki aylarda her iki klipte müzikseverler ile buluşacak.

Erdem Genç Kimdir?:

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Erdem Genç, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi ve Özyeğin Üniversitesi’nde de MBA eğitimi aldı. Genç, şan eğitimini ise Pentagram grubu vokalisti Murat İlkan ve İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuarından soprano Günay Acar ile tamamladı. Lise yıllarından beri müzik gruplarında yer alan Erdem Genç’in 2003’te Dreams Have No Limits (Düşlerin Sınırı Yoktur) adlı bir de demo/EP kaydı bulunuyor. Ayrıca Erdem Genç, Varillaz ve Ritmbox gruplarıyla perküsyon çalıp ritim atölyeleri düzenliyor. Kişisel gelişim ve edebiyat alanlarında yayınlanmış dört kitabı bulunan Genç, Bunun dışında Türkiye’nin En Başarılı Genci, Yılın Genç Girişimcisi gibi ödüllerin de sahibi.

Gazete Sanat olarak biz de Erdem Genç’e yeni albümünün hayırlı olmasını diliyoruz.


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.