İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

!f Okul İçin Başvurular Devam Ediyor

Bu yıl 13 ile 22 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin en önemli yeniliklerinden biri olan !f Okul için başvurular 9 Ağustos 2019 tarihine kadar uzatıldı. Sinemanın mutfağında 5 gün geçirmek isteyenler, !f Okul’a başvurmak için ellerini çabuk tutmalı!

Yenidoğanın bilgeliğini, özün bağımsızlığını, çeşitliliğin birlikteliğini keşfetmek isteyenlerle bu yıl 13 ile 22 Eylül 2019 tarihleri arasında buluşacak olan !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali; yeniliklerle zenginleşerek kolektif, çok sesli bir yaşam ve sinema platformu olmaya devam ediyor. Festivalin bu yılki en önemli yeniliklerinden biri olan !f X çatısı altında hayat bulacak !f Okul, yakın geleceğin yetenekli ve meraklı film profesyonellerini sinemanın mutfağında ağırlamaya hazırlanıyor. !f Okul, 9 Ağustos 2019’a kadar öğrenmenin hayat boyu sürdüğüne inanan her yaştan, ruhu genç yönetmen, senarist, yapımcı, görüntü yönetmeni, kurgucu ve oyuncuların başvurularını bekliyor.

!f Okul, yakın geleceğin film profesyonellerinin kolektif çalışmayla bir filmin açılış sahnesini çektikleri platform olma özelliğini de taşıyor. !f Okul katılımcıları, 5 gün sürecek atölyelerde hem film üretme sürecindeki muhtemel zorluklara ve püf noktalarına dair merak ettikleri soruların yanıtlarını bulacak hem de ulusal ve uluslararası konuklarla karşılıklı öğrenme süreci içinde olup kendilerini geliştirebilecekler.

!f Okul başvuruları

 https://ifistanbul.typeform.com/to/bZ557i 

adresinden yapılabiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir