İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Flink PR&Digital Works’ten Türkiye’de Bir İlk: Sanat Mediatörlüğü

Flink PR&Digital Works, Türkiye’de sanat mediatörlüğü hizmet alanını bünyesinde bulunduran ilk ajans olma özelliği taşıyor.

Flink PR&Digital Works çalışmalarına sanat mediatörlüğü ile bir yenisini daha ekliyor. Toplumların sanat ile buluşmasına aracılık etme amacıyla hayata geçirilen sanat mediatörlüğü hizmeti; kamusal sanat çalışmaları, kurum ve sanatçı iş birlikleri, marka iş birlikleri sanat iletişimi ile sanat projeleri odaklı danışmanlık hizmetini kapsıyor.

Sanat mediatörlüğü; kamusal alanda gerçekleştirilmesi amaçlanan sanat uygulamalarının toplumun tüm katmanlarına temas edebilmesi amacıyla uygulanan bir yönetim ve organizasyon modelidir. Aynı zamanda toplumların sanat ile buluşmasının en dolaysız vasıtası olan kamusal sanat çalışmalarının hayata geçirilebilmesi adına toplum, sanatçı ve sanatı destekleyen kurumlar arası ilişkileri düzenlemeyle görevli olacak şekilde teşkil edilen kurumsal bir yapıdır. Sanat mediatörlüğü; sanat adına arzu edilen kolektif yapılanmanın beraberinde getirebileceği muhtemel sorunlar nedeniyle hayata geçirilemeyen projelere uygun koşulları sağlamak, sanata temas etmekte güçlük yaşayan kimi toplumsal kesimleri sanata bu yöntemle dahil etmeyi amaçlar. Kamusal sanat projelerinin yaygınlaşmasında, sanat mediatörlüğü son derece etkin ve fonksiyonel bir yönetim ve organizasyon modelidir.

Müşteri portföyü arasında Siesta Mobilya, Femponiq, Tasarım Parkı, Habif Mimarlık, Çağlayan Architects gibi markalar bulunan Flink PR&Digital Works kattığı yeniliklerle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code