İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fotoğraf Sanatçısı L’Individu

L’Individu kimdir?

Bu karakter, nüans veya herhangi bir özgünlük olmaksızın sıradan bir birey olabilirdi, ancak onun yerine maceracı ve kendi kendini yetiştiren bir sanatçıya dönüştü. Şans yıldızı onu Fransa’nın güneyine, daha doğrusu Nice’e götürdü, ancak kaderini şekillendiren olay İstanbul’daki doğumu gibi görünüyor. Böylece, 1979’da bir 3 Eylül sabahı vaatleri sonsuz olacak küçük bir varlık dünyaya geldi.

L’Individu’nün ana motifi, insan serüvenidir, onun sanatsal mükemmellik arayışı, esas olarak içinde barınan duygunun yönlendirdiği bir yaratıcılıktır. Tutkusu da en iyi varlığı olduğunu kanıtlıyor, doyumsuz bir ortaya çıkma ihtiyacının yönlendirdiği bu dünyada, gücü özgünlükte yatıyor. Her fotoğraf onun için zaman ve mekana karşı bir meydan okumadır, önyargısız ya da en ufak bir apriori olmaksızın, sadece hayal ile gerçeklik arasında asılı kalmış bir an.

En sevdiği konu, her birinin sahip olduğu vizyonu yansıtarak bir heykel gibi şekillendirdiği kadındır. Onun için her şey görkemli ve peri masalı gibidir. Mülayimliğin onun kozmik evreninde yeri yoktur, bu nedenle seanslarının her biri sıra dışıdır.

Sanatını tam olarak ifade edebilmek için kendisini sosyal kodlar veya önyargılarla sınırlamamayı tercih ediyor, bu da eserlerine özgün bir üslup getirmesini, zarafet ve gizemi, şehvet ve cesareti bir araya getirmesini sağlıyor. Keskin gözlerinin altında, kadınlar, sahip oldukları daha mahrem şeylerden kaçan benzersiz bir şey ortaya koyuyor.

Eserleri

L’INDOMPTABLE – Satın almak için bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.
CAMILLE – Satın almak için bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.
EMMANUELLE – Satın almak için bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.
SINK – Satın almak için bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.
ORGASMUS – Satın almak için bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.
LAURA – Satın almak için bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.

Sanatçının web sitesi: www.lindividu.fr

Sanatçının Instagram hesabı: L’Individu

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code