İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gazete Sanat, Türkiye'nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle'da!

Bağımsız kültür ve sanat platformu Gazete Sanat, Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da yerini aldı. Gazete Sanat okuyucuları bundan böyle Bundle uygulamasını kullanarak Gazete Sanat’ı takip edebilecek ve kültür – sanat alanında yayınlanan farklı ve ilgi çekici haberlerden anında haberdar olabilecek.

Ayrıca, Gazete Sanat’ın da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle 2.5 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle nedir?

Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün 10 binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Gazete Sanat’ı sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Gazete Sanat’ı aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı buradan indirebilirsiniz: http://bundle.app

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir