İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gençler İstanbul Modern’de ödüllü koreograf Tuğçe Tuna ile buluşuyor

Genç Salı Eğitim Programı’nın 2. konuğu ödüllü koreograf, çağdaş dans ve performans sanatçısı Tuğçe Tuna olacak.

İstanbul Modern, gençler için ücretsiz olarak düzenlediği “Genç Salı Eğitim Programı”nda resim, heykel, yerleştirme, fotoğraf ve sinema gibi disiplinlerde üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getirmeye devam ediyor.

İstanbul Modern, ödüllü koreograf, çağdaş dans ve performans sanatçısı, yönetmen, güncel hareket teknikleri eğitmeni Tuğçe Tuna’nın yönetiminde Hareket Atölyesi düzenliyor. Beden odaklı terapi alanında çalışan Tuna’nın gerçekleştireceği atölye çalışması, gençleri bedensel alışkanlıklarını gözlemlemeye ve analiz etmeye davet ediyor. Hareket Atölyesi, sanatçı Tuğçe Tuna’nın kendi çalışmalarından örnekleri paylaştığı kısa bir söyleşiyle başlıyor, beden ve zihin arasındaki ilişkiyi geliştirerek, bedensel koordinasyonu güçlendirmeyi hedefliyor.

Tarih: 30 Nisan 2019, Salı

Saat: 16.00-18.00

Etkinlik mekânı: İstanbul Modern Sinema Salonu

Rezervasyon ve bilgi için: 0212 334 73 41

Katılım ücretsiz.

Genç Salı Eğitim Programı

İstanbul Modern, 18-25 yaş arası gençler için düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda resim, heykel, yerleştirme, sinema ve fotoğraf gibi farklı alanlarda üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getiriyor. Genç Salı Destekçileri’nin katkılarıyla gerçekleştirilen program 2019 yılında 8 sanatçıyı ağırlıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir