İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gençler İstanbul Modern’de Seçkin Pirim ile Buluşuyor

Çağdaş sanatçı Seçkin Pirim, 24 Eylül 2019 tarihinde Genç Salı Eğitim Programı’nın konuğu olacak. Pirim, sanat hayatını ve üretim süreçleri üzerine tecrübelerini gençlerle paylaşacak.

İstanbul Modern, gençler için ücretsiz olarak düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda heykel, resim, sinema, yerleştirme ve fotoğraf gibi farklı disiplinlerde üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getirmeye devam ediyor. Programın 24 Eylül’deki konuğu ise Çağdaş Sanatçı Seçkin Pirim olacak.

Sanatçı programda sistematik ve planlı üretim süreçlerini, heykel pratiğine disiplinli yaklaşımını ve günümüz teknolojik imkânlarını çalışmalarında nasıl uyguladığını paylaşacak. Söyleşi gençlere Seçkin Pirim’in eğitim dönemini, çağdaş sanat yaklaşımını ve üretim biçimlerini yakından tanıma imkanı sunuyor.

Tarih: 24 Eylül 2019, Salı

Saat: 16.00-18.00

Etkinlik mekânı: İstanbul Modern Sinema Salonu

Rezervasyon ve bilgi için: 0212 334 73 41

Katılım ücretsiz

Genç Salı Eğitim Programı

İstanbul Modern, 18-25 yaş arası gençler için düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda heykel, resim, sinema, yerleştirme ve fotoğraf gibi farklı alanlarda üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getiriyor. Genç Salı Destekçileri’nin desteklediği program 2019 yılında 8 sanatçıyı konuk ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code