İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gençler İstanbul Modern’de Yönetmen Reha Erdem ile Buluşuyor

Yönetmen ve aynı zamanda senaryo yazarı Reha Erdem, Genç Salı Eğitim Programı’nın 3. konuğu olarak 7 Mayıs tarihinde İstanbul Modern’de gençlerle bir araya gelecek.

İstanbul Modern, gençler için ücretsiz olarak düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda resim, heykel, yerleştirme, sinema, fotoğraf gibi disiplinlerde üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getirmeye devam ediyor. Bu bağlamda yönetmen ve senaryo yazarı Reha Erdem, Genç Salı Eğitim Programı kapsamında gençlerle bir araya gelmeye hazırlanıyor. Yönetmen Reha Erdem eğitim yıllarını, 1988’de çektiği ilk uzun metrajlı filmi A Ay’dan, 2016 tarihli, pek çok önemli festivalden ödüllerle dönen Koca Dünya filmine uzanan sanatsal üretimlerini ve üzerinde çalıştığı projeleri gençlerle paylaşacak. Söyleşi, gençlere sanatçının üretimlerinde temel aldığı prensipleri ve ilham kaynaklarını keşfetmeleri için de bir fırsat sunuyor.

Tarih: 7 Mayıs 2019, Salı

Saat: 16.00-18.00

Etkinlik mekânı: İstanbul Modern Sinema Salonu

Rezervasyon ve bilgi için: 0212 334 73 41

Katılım ücretsiz

Genç Salı Eğitim Programı

İstanbul Modern, 18-25 yaş arası gençler için düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda resim, heykel, yerleştirme, sinema ve fotoğraf gibi farklı alanlarda üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getiriyor. Genç Salı Destekçileri’nin katkılarıyla gerçekleştirilen program 2019 yılında 8 sanatçıyı ağırlıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code