İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Grammy Ödülü Jürisi Alper Tuzcu’dan Şarkı Yazma Atölyesi

Açık Diyalog İstanbul, 1 Ekim 2019 Salı günü, Grammy ödülü’nün en genç jürisi ve müzisyen Alper Tuzcu ile şarkı yazma atölyesi gerçekleştiriyor.

Grammy ödülü jürisinde yer alan en genç müzisyenlerden biri olan Alper Tuzcu ile 1 Ekim 2019 Salı günü Açık Diyalog İstanbul’da şarkı yazma atölyesi gerçekleşecek. Dünyanın en iyi müzik okullarından biri olarak kabul edilen ‘Berklee College of Music’ mezunu olan Alper Tuzcu bir şarkının oluşum sürecini ve söz yazımını Açık Diyalog İstanbul’da katılımcılara anlatacak.

1 Ekim 2019 Salı günü 19.00 -20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğe info@opendialogueistanbul.com adresinden veya 0212 232 76 62 telefon numarası aranarak etkinliğe kayıt olunabilinir.

ALPER TUZCU HAKKINDA

Alper Tuzcu, Amerika’da yaşayan bir besteci, prodüktör ve gitarist. Berklee College of Music mezunu olan Alper Tuzcu’nun Palma Records tarafından 2018’de yayınlanan 2. albümü “Aurora” ve 2016’da yayınlanan ilk albümü “Between 12 Waters” ile Grammy jürisine seçilen en genç Türk müzisyen oldu. Tuzcu’nun daha önce çaldığı yerler arasında Umbria Caz Festivali (İtalya), YouBloom Festival (Los Angeles), Sofar DC, Sofar Boston, Bossa (Washington DC), Shapeshifter Lab (Brooklyn), Kallasch & Moabiter (Berlin), Gran Bodega Salto (Barcelona) ve Goethe Institut (Boston) bulunuyor. Eğitimci olarak Yamaha Music School ve Harvard Üniversitesi’nde müzik prodüksiyon dersleri vermeye devam eden Alper Tuzcu, dünyanın farklı yerlerinde şarkı yazımı ve müzik prodüksiyon atölyeleri yapıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code