İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gripin Silivri’de Coşturacak

Türk Rock müziğinin önemli gruplarından biri olan Gripin, İstanbul Rumeli Üniversitesi mezuniyet töreni kapsamında Silivri Cumhuriyet Meydanı’nda bir konser verecek.

İstanbul Rumeli Üniversitesi tarafından 2018-2019 Akademik Yılı mezuniyet kutlamaları çerçevesinde düzenlenen, ücretsiz ve halka açık olarak gerçekleşecek olan Gripin konserinde tüm gençler doyasıya eğlenecek.

11 Haziran 2019 Salı akşamı saat 20:00 da başlayacak olan konsere tüm İstanbullular davetli…

İstanbul Rumeli Üniversitesi Hakkında:

İstanbul Rumeli Üniversitesi, 23 Nisan 2015 tarihinde İstanbul’da kurulan bir vakıf üniversitesidir. Toplumun ihtiyacı olan bilim insanlarını ülkeye kazandırmak; bilgili, çağdaş, donanımlı, deneyimli, topluma yararlı, araştırmacı gençler yetiştirmeyi hedefleyen bir yüksek eğitim kurumu ve mükemmeliyet merkezi olma amacını taşımaktadır. İstanbul Rumeli Üniversitesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında 3 Fakültede 10 Bölüm, 1 Yüksekokul, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna bağlı 14 Program, Meslek Yüksekokuluna bağlı 11 Program, Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Fen Bilimleri Enstitüsüne bağlı 2 bölümde eğitim vermektedir. 2019- 2020 eğitim öğretim yılında Spor Blimleri Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Hukuk Fakültesi’nin açılması planlanmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code