İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnci Kefali Kefi’nin Sevgi ve Heyecan Dolu Serüvenleri Devam Ediyor

Ekranların sevilen haber programı sunucusu Seda Öğretir’in kaleme aldığı, Nuran Balcı Özekçin’in resimlediği Kefi’nin Maceraları: Kefi ve Yeni Arkadaşı raflardaki yerini aldı.

Van Gölü’nde yaşayan Kefi, sevgi dolu ve bir o kadar da macera tutkunu bir inci kefali… Serinin ilk iki kitabında pek çok zorlukla mücadele edip ucu antik kentlere varan keyifli yolculuklara çıkan kahramanımız bu kez bir yaz ördeği olan Benekli’yle arkadaş olup yepyeni şeyler öğreniyor, türlü serüvenlere atılıyor. Ancak yeni dostuna dikkat kesilen Kefi’nin, halinden hiç de memnun olmayan biriyle yüzleşmesi ve sorunlarını çözmesi gerekiyor. 

Resimleyen: Nuran Balcı Özekçin

Tür: Çocuk – Öykü (6-8 Yaş)

Sayfa Sayısı: 32

Fiyat: 14TL

Çıkış Tarihi: 15.12.2020

Seda Öğretir Hakkında

1980 yılında Eskişehir’de doğan Seda Öğretir, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun oldu. 2001 yılından bu yana ulusal televizyon kanallarında program ve haber merkezi bölümlerinde çalıştı. Muhabir, editör, sunucu, moderatör olarak görev yaptı. Halen bir haber kanalında çalışıyor. Mesleğiyle ilgili özel kurslarda ve üniversitelerde eğitim veriyor. Kalemleri, defterleri ve kitapları çok seven Seda Öğretir evli ve Ada’nın annesidir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code