İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kadfest Caz Günleri Başlıyor

Kadfest Uluslararası Kadıköy Festivali kapsamında düzenlenen Caz Günleri 25 Eylül 2019 tarihinde başlıyor. Konserler, paneller, sergi ve film gösterileriyle dolu bir programla sanatseverler ile buluşacak festival Kadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat Merkezi, Fenerbahçe Parkı ve Kalamış Parkı’nda düzenlenecek etkinliklerle 28 Eylül Cumartesi tarihine kadar devam edecek.

Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği, geniş yelpazedeki sanat etkinliklerinin ve farklı disiplinlerin bir araya gelmesiyle Kadıköy’e yeni bir soluk getiren KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali, Eylül ayı programını Caz olarak belirledi. Temmuz ayında “Yıldızlar Altında Sinema” ile başlayan, Ağustos ayında “Çizgi ve Sahaf Günleri” ile devam eden program Eylül ayında “Caz Günleri” ile 2019 sezonunun kapanışını gerçekleştirecek.

Berlinli Caz Bestecileri Orkestrası Jay Jay Jay Be Ce Kalamış Parkı’nda

Caz Günleri, ünlü şef Christof Griese yönetimindeki Berlin Caz Bestecileri Orkestrası JayJayBeCe konseri ile 25 Eylül 2019 Çarşamba saat 20.30’da, Kalamış Parkı’nda yapılacak görkemli bir açılışla başlayacak.

Programa ilişkin bilgi Kadıköy Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından ve  http://kadfest.kadikoy.bel.tr/cazz.html linkinden takip edilebilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code