İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kayra’nın “Bütün Ayazların Ortasında: Part 2” Albümü Yayınlandı


Türkçe sözlü rap müziğin kendine özgü ismi Kayra, yeni albümü “Bütün Ayazların Ortasında” ile müzikseverleri soluksuz, öfke dolu ve yürek burkan bir yolculuğa çıkartıyor.

Bütün şarkıların birbiriyle bağlantılı olduğu ustaca kurgulanmış, dinleyeni hiç beklemediği anda en umulmadık yerden yakalayan “Bütün Ayazların Ortasında” isimli albüm 13 şarkıdan oluşuyor. Tüm düzenleme işlemleri Da Poet’e ait olan albümün altyapıları Da Poet, Radansa, Beatific Vision ve C1556 imzası taşıyor. Kayıtları Studio BK’da Buğra Kunt tarafından alınan albümün mix – mastering işlemleri de yine Buğra Kunt tarafından yapıldı.

Kayra

Bölümler halinde yayınlanacak olan ve ilk bölümü Ocak ayında yayınlanan albümün ikinci bölümü 22 Mart tarihi itibariyle Basemode Records & Sony Music işbirliğiyle tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı. Albümün “Bedirhan Karakurluk” yönetmenliğindeki ikinci video klibi “Olmadım Say” ise YouTube’da Basemode Records kanalında izleyicilerle buluştu.

Storytelling tekniğinin Türkiye’deki en başarılı temsilcisi olan Kayra’nın yepyeni albümü “Bütün Ayazların Ortasında” yılın en iyi rap albümlerinden birisi olmaya aday!


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.