İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kıyıda Filminin Çekimleri Tamamlandı

Ceren Taşçı, Çağla Demir, Buçe Buse Kahraman ve Şimal Emür’ün başrolünde yer aldığı “Kıyıda” filminin çekimleri tamamlandı.

Film hem tarihin hem de doğal güzelliklerin kalbi olan Antalya Side’de çekildi. Yönetmen koltuğunda Büşra Bilginer oturuyor. Dört kız kardeşin babalarının ölümünden sonra tekrar doğdukları yerde bir araya gelmelerini anlatan filmin senaryosunu Gazeteci Gizem Yıldız ve Büşra Bilginer birlikte yazdı. Süpervizör koltuğunda ise Osman Sınav yer alıyor.

Kıyıda filmi 2022 yılında başlayacak festivaller için hazırlığını sürdürüyor. Şuan kurgu aşamasında olan film, ilk önce festivallerde gösterime girecek. Bugüne kadar birçok başarılı projelerde izlediğimiz Ceren Taşçı, Çağla Demir ve Buçe Buse Kahraman’ın bir araya geldiği proje aynı zamanda oyuncuların ilk kez bir festival filminde yer alma özelliğini taşıyor. Filmin cast direktörlüğünü Gizem Yıldız’ın yaptığı ekibin diğer oyuncuları arasında Sevde Zehra Yıldırım, Sandra Claes, Umut Orkun Eskibatman ve Alican Karaköse yer alıyor. Bir aile dramını anlatan Kıyıda filmi ayrı hayatlara savrulmuş dört kız kardeşin yüzleşmesini anlatırken, aynı zamanda herkesin kendinden bir parça bulacağı derin bir hikayeyle geliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code