İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lil Nas X “7” Adlı İlk EP’sini Yayımladı!

Asıl adı Montero Lamar Hill olan 20 yaşındaki dünyaca ünlü Rapçi Lil Nas X, listelerden düşmeyen hit şarkısı “Old Town Road”un da yer aldığı “7” adlı ilk EP’sini yayımladı!

“Old Town Road” şarkısıyla rekor kıran dünyaca ünlü sanatçı Lil Nas X, “7” adlı ilk EP’sini geçtiğimiz günlerde Columbia Records etiketiyle yayımladı. Toplam 8 şarkıdan oluşan EP’de 11 hafta boyunca Billboard listelerinde number one olan, 8 platinum ödüllü şarkı “Old Town Road”a ek olarak Cardi B ortaklığında yayımladığı “Rodeo” şarkısı da yer alıyor.

Tek bir müzik türüne bağlı kalmadığı şarkılarıyla sıra dışı tavrıyla müzik sektörünün ezberini bozan sanatçı Lil Nas X, “Old Town Road” şarkısıyla Billboard Hot 100 listesinde 11 hafta boyunca 1. sırada kalarak, yayımladığı ilk şarkıyla müzik listelerinde en uzun süre kalmayı başaran ikinci sanatçı olarak tarihe geçti. “Old Town Road” müzik videosuyla 150 milyon izlenmeyi geçerken, Billy Ray Cyrus ve Diplo remix’leriyle de dünya çapında 2 milyardan fazla dinlenmeye ulaşmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code