İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

London Art-Walk / M’Signature In Spring-Summer (M’Signature ile Londra-Mayfair’de Sanat Turu)


Türk girişimci Melis Kahyaoğlu’nun Londra’da kurduğu M’Signature Event Company İngiltere, İrlanda ve İskoçya’da düzenlediği tur ve etkinlik programlarına sanatseverler için cazip bir gezi rotası ekliyor.

Melis Kahyaoğlu ve Dr. Neslihan Kartoğlu Bahar ve Yaz aylarında düzenleyecekleri London Art-Walk ile keyifli, heyecanlı ve merak uyandırıcı bir sanat turu önerisi getirerek Londra’yı galerileriyle yeniden keşfetmeye davet ediyor.

London Art-Walk küresel sanat ortamının en önemli merkezlerinden biri olan Londra’da sanat hayatının kalbinin dinamik bir hızla attığı Mayfair bölgesindeki galeri ziyaretlerini kapsıyor. Mayfair 100’ün üzerinde galeri ve müzayede evine ev sahipliği yaparak kentin sanat gündemini belirleyen bir bölge olarak tanınıyor. Son yıllarda Royal Academy of Art işbirliği ile yapılan Mayfair Art Weekend ile de ünlenen bölge sanat meraklıları için modern sanattan güncel sanata geniş bir yelpaze sunuyor.

London Art-Walk ile bu özellikli bölgede sanat yazarı ve Öğr. Gör. Dr. Neslihan Kartoğlu’nun rehberliğinde Londra’nın sanat hayatındaki güncel dinamiklerin sergiler eşliğinde paylaşılacağı, galerilerin bir kentin sanat hayatında ne denli önemli olduğunun tartışılacağı, bazı duraklarda galeri yöneticilerinin ve sanatçılarının da katılımıyla zenginleşecek dolu dolu ve keyifli bir deneyim sanat severleri bekliyor. Mayfair’de adeta sokakları keşfe çıkarak birçok serginin izlenebileceği London Art-Walk sanat konseptli kafelerde verilen molalarla birlikte katılımcılarına çeşitli deneyimler sunmayı da planlıyor.

3 günlük bir tur programından oluşan London Art-Walk ilk iki gün Mayfair’de toplam 20 adet galeri ziyaretini, son gün ise Tate Modern Müzesi’nde yer alan süreli bir sergi ziyaretini içermektedir. Ziyaretler çeşitli etkinliklerle desteklenecek ve katılımcılara unutamayacakları bir deneyim ve anı yaşatılacaktır.

Bilgi için:

M’Signature Event Company

24 Lydford Close N168UT London, United Kingdom

+44 7424558204

+90 5327845682

www.mksignature.co.uk


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.