İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MTV Video Müzik Ödülleri’ni Bu Yıl, Ünlü Komedyen Sebastian Maniscalco Sunacak!

Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden biri olan MTV Video Müzik Ödülleri 26 Ağustos 2019 Pazartesi günü New Jersey’de bulunan Prudential Center’da gerçekleşecek. Ödül törenini, dünyaca ünlü komedyen, yazar ve aktör Sebastian Maniscalco sunacak.

180 ülkede öncü global genç medya markası olarak her bir platformuyla 30 dile yakın yayın yaparak 450 milyon eve ulaşan MTV’nin her yıl düzenlediği ve sabırsızlıkla beklenen Video Müzik Ödülleri için geri sayım başladı. 26 Ağustos Pazartesi günü, Newark – New Jersey’da bulunan üst düzey spor ve eğlence merkezi olan Prudential Center’da düzenlenecek Video Müzik Ödüllerini aktör, komedyen ve çok satan kitap yazarı Sebastian Maniscalco’nun sunacağı açıklandı. Müzik dünyasının yıldız isimleri ve fanları 2019’un en ikonik videolarını en heyecan verici performanslar, viral anlar ve türünün ilk örneği fan tecrübesiyle kutlayacak.

Maniscalco, henüz kariyerinin başındayken Madison Square Garden’daki açık mikrofon şovlarında, gösterdiği tarihi kapalı gişe performansları ile dünyadaki önemli komedyenler arasında yer almayı başarmıştı. Billboard’un 2018 yılında“Yılın komedyeni” ilan ettiği Maniscalco, Forbes’un 2017 ve 2018 yıllarında “Dünyanın en çok kazanan komedyeni” listelerine dahil edilmişti. 2018 yılında çok satan biyografi “Stay Hungry” kitabını yazmış ardından başarılı “Stay Hungry” turuna çıkmış ve New York’ta bulunan ikonik Radio City Music Hall’da kapalı gişe 5 şov sergilemişti.

Maniscalco’nun “Stay Hungry” şovu, son dönemde Netflix’te de yayınlanmaktadır. Ayrıca aralarında Oscar ödüllü “Green Book” un da yer aldığı çok sayıda filmde rol alan Maniscalco, Martin Scorsese’ın “The Irishman” filminde Robert DeNiro, Al Pacino ve Joe Pesci ile birlikte yer alacak. Maniscalco, hali hazırda satışta olan şovu “You Bother Me” ile yıl boyu turnede olacak.

2019 MTV Video Müzik Ödüllerinin resmi sponsorları EXTRA™ Refreshers, PEPSI®, Taco Bell®, ve 2020 Toyota Corolla’dır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code