İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Murat Germen İstanbul Modern’de Gençler İle Buluşuyor

Mimarlık, multimedya tasarımı, fotoğraf ve kent planlaması alanlarında akademik çalışmalar yürüten Sayın Murat Germen, 18 Haziran tarihinde Genç Salı Eğitim Programı’nın konuğu olacak. Sanatçı, sanat yaşamı hakkında ve üretim süreçleri üzerine deneyimlerini paylaşacak.

İstanbul Modern, gençler için ücretsiz olarak düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda heykel, resim, sinema, fotoğraf, yerleştirme gibi farklı disiplinlerde üretimlerde bulunan sanatçılarla gençleri bir araya getirmeye devam ediyor. 18 Haziran tarihindeki konuk ise sanatçı Murat Germen olacak.

Farklı alanlarda yaptığı çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası birçok ödülün sahibi olan ve aynı zamanda birçok ülkede kişisel ve karma sergilere katılan, pek çok makale ve araştırmaya imza atan sanatçı ile gerçekleşecek olan söyleşi, gençlere Murat Germen’in sanat anlayışını yakından tanımaları için bir fırsat sunuyor.

Tarih: 18 Haziran 2019 Salı

Saat: 16.00 – 18.00

Etkinlik mekânı: İstanbul Modern Sinema Salonu

Rezervasyon ve bilgi için: 0212 334 73 41

Katılım ücretsiz.

Genç Salı Eğitim Programı Hakkında

İstanbul Modern, 18-25 yaş arası gençler için düzenlediği Genç Salı Eğitim Programı’nda sinema, fotoğraf, resim, heykel ve yerleştirme gibi farklı alanlarda üretim yapan sanatçılarla gençleri bir araya getiriyor. Genç Salı Destekçileri’nin desteklediği program 2019 yılında 8 sanatçıyı ağırlıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code