İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Müzisyen Erdem Genç’ten Öğrencilere Burs Fırsatı

Müzisyen ve işadamı Erdem Genç, yeni şarkısı “Engel Olma”ya klip çeken gençler arasından seçilecek bir öğrenciye 1 yıl burs verecek. Gençleri değişime ve harekete geçmeye teşvik eden bu şarkısıyla girişimci işadamı kimliğini birleştirdiğini dile getiren Erdem Genç, en az 1 dakikalık müzik klipleri arasında yapacağı seçmeden sonra en başarılı bulduğu klibi çekene 1 yıl boyunca aylık 500 TL burs vadediyor.

Yakın zamanda “Motivasyon” adlı ilk solo albümünü çıkaran sanatçı bu bursu neden verdiğini ise şu sözlerle anlatıyor: “İlk organizasyon işlerimi lisede yaptım. Şirketimi ise 20 yaşında kurdum. O zamanlar kimse bana güvenmiyordu ancak şimdi alanında lider bir şirketin başındayım. Ben gençlere güveniyorum ve genç bir yetişkin olarak onların hem hayallerini, hem yaratıcılıklarını destekliyorum. Umarım ufak da olsa böyle bir katkı doğru yerini bulur ve gençler başarı basamaklarını çok daha kolay tırmanır”.

Şartlar:

Yalnızca lise ve üniversite öğrencilerinin katılımına açıktır.

31 Ekim 2019 tarihine kadar Youtube’a yüklenen videolar arasında en çok izlenip beğeni ve yorum alan 20 klip finale kalacak. 30 Kasım tarihine kadar ise bu 20 klipten en çok beğenilen klibin yeniden oylanması istenecek. Kazanan klip 21 Aralık tarihinde Erdem Genç’in sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Tüm klipler Youtube’a ve IGTV’ye yüklenmeli, youtube.com/erdemgenccom ve instagram @erdemgenc hesaplarını takip edip bağlantı verilmeli, #erdemgenç #engelolma hashtag’leri bulunmalıdır.

Finale kadar klipler 15 Kasım tarihinde açıklanacak ve 20 klip tekrar oylamaya sunulacaktır. Erdem Genç ilk 20’ye giremeyen, ancak başarılı bulduğu klipleri bu oylamaya dahil edebilir veya uygun bulmadığı klipleri dereceye girmesine rağmen liste dışı sayabilir.

Şarkı Sözleri

Zamanla tükenen aşka sıkıştı şu beynim kalbim
Büyümek gelişmek için kırmalı zincirleri
Sana da iyi gelecek bu köklü değişim
“Keşke”yle geçen bir ömrü hak etmiyor hiçbirimiz

Küflenmiş yaşam örgüsü

Yeni bir hayat yeni bir yaşam gerek bana
Biraz anla
Yeni bir hayat yeni bir düzen kurulsa ya
Engel olma

Yeni bir hayat yeni bir yaşam gerek bana
Biraz anla
Yeter ki engel olma

Erdem Genç Kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu Erdem Genç, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi ve Özyeğin Üniversitesi’nde de MBA eğitimi aldı. Şan eğitimini ise Pentagram grubu vokalisti Murat İlkan ve İTÜ Devlet Konservatuarı Öğretim Görevlisi Günay Acar ile birliktey tamamladı. Lise yıllarından beri müzik gruplarında boy gösteren Erdem Genç’in 2003’te Dreams Have No Limits (Düşlerin Sınırı Yoktur) adlı bir de demo/EP kaydı bulunmakta.

Ayrıca şirketlere takım çalışmaları ve motivasyon atölyeleri düzenleyen M3 Works’un başında olan Erdem Genç, Varillaz ve Ritmbox gruplarıyla perküsyon çalıp ritim atölyeleri düzenliyor.  Kişisel gelişim ve edebiyat alanlarında yayınlanmış, çok satan “20 Yaşında Patron Olmak” dahil dört kitabı bulunan Genç bunun dışında Türkiye’nin En Başarılı Genci, Yılın Genç Girişimcisi gibi ödüllerinin de sahibi.

Ayrıntılı bilgi için: www.erdemgenc.com

Youtube: www.youtube.com/erdemgenccom 


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code