İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oğulçet’ten “Rüzgar”lı Bir Şarkı!


Melankolik bir hüzne umut veren “Rüzgar” isimli şarkı Oğulçet ve Defin imzasıyla müzikseverlerle buluştu.

Şarkılarında yaşamından yola çıkarak  kendi öyküsünü anlatan Oğulçet bunu bazen sadece kendim anlıyor olabilirim dese de şarkılarındaki derin ifadeleri ile müzikseverlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Bazen ortak çalışmalarla bazen de tek başına çıkardığı şarkılarla dinleyenleriyle sık sık şarkılarını paylaşan Oğulçet’in bugüne kadar tümü dijital platformlarda yayınlanmış olan 38 adet single’ı ve 2 adet albümü bulanmakta. Oğulçet’in son şarkılarından olan Rüzgar’ın müziği dark bir ambiansa sahip olmasına rağmen sözleri bununla tam zıt olarak umut aşılıyor: “Kendinden kaçsan umuttan kaçma” diyen sözlere ihtiyacımız olan bu dönemde ruh hallerimize resmen ihtiyacı olanı sunuyor.

Oğulçet, müzik yapmaktan öte güzel müzikler dinlemeyi ve daha güzel bir dünya düşlemeyi hiç bırakmamış. Bağımsız müzik konusunda ise “Günümüzde olduğu gibi gelecekte de halen popüler kültür ile başa çıkamayacaktır; süreç alışılagelmiş düzende devam edecektir.” yorumunda bulunuyor.

Defin ile müzikal ortaklığına da değinen Oğulçet; “Birlikte çalıştığım çok başarılı bulduğum bir müzisyen olan değerli dostum Defin, benim için çok özel birisidir. Müziğin öncesinde insan olmayı iyi kavrayabilmiş ender kişilerdendir.” yorumunda bulunuyor.

Rüzgar’ı dijital platformlardan ve OnAir Sahne YouTube kanalından dinleyebilirsiniz.

Oğulçet ft. Defin Rüzgar Dijital Platformlar:
Spotify I Apple Music I Fizy I YouTube Music

Oğulçet Sosyal Medya:
Instagram


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.