İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ölü Kadının Günlüğü Raflarda

Bir kadın, iki kimlik ve sırlarla dolu bir geçmiş… Yazar Filiz Çiçek’in yeni romanı Ölü Kadının Günlüğü, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflardaki yerini aldı! Denizde boğulma tehlikesi geçirdiği sırada kalbi duran, tekrar hayata döndürülse de ikinci yaşamına bir türlü adapte olamayan İlknur’un gizem dolu öyküsünü anlatan Ölü Kadının Günlüğü, okuru bir girdap gibi içine çeken sürükleyici bir psikolojik gerilim kitabı.

Filiz Çiçek’in, İnkılâp Kitabevi etiketiyle okurlarla buluşan yeni romanı Ölü Kadının Günlüğü, masum bir kadının sıradan yaşamından İstanbul’un arka sokaklarına, kirli meyhanelerine, metruk binalarına uzanan gerilim dolu, psikolojik bir öykü.

Ölü Kadının Günlüğü, genç bir kadının tatilde yaşadığı korkunç deneyimin ardından kâbusa dönen yeni hayatını konu alıyor. Unutkanlık, yorgunluk ve uykusuzlukla baş etmeye çalışan İlknur, antidepresanlarla ayakta durmaya çalışırken yalnız kaldığı evinde esrarengiz olaylar yaşamaya başlıyor. Kendi odasında ne zaman aldığını hatırlayamadığı açık seçik kıyafetler, asla takmayacağı takılar ve okumadığı yazarlara ait kitaplar bulan İlknur, yaşadığı bu gizemli olayların dozu artınca çareyi hipnozda buluyor.

Dinmeyen baş ağrıları, evde yankılanan topuk sesleri ve bir gün kendi günlüğünde aniden beliren esrarengiz isimle hayatı kâbusa dönen, karanlık geçmişinin izinde bir suçluya dönüşen İlknur’un sıra dışı öyküsü bir solukta okunmayı bekliyor.

Filiz Çiçek’in yeni romanı Ölü Kadının Günlüğü, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda, inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde satışta.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code