İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pera Müzesi Öğrenme Programları, Gençleri “Funflows” Hareket Atölyesinde Buluşturuyor!

Pera Müzesi Öğrenme Programları, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında “Funflows” hareket atölyesidüzenliyor. 13 yaş ve üzeri herkese açık olan atölyede gençler, eğitmen İdil Kemer eşliğinde, hareket, akış ve dansa odaklanıyor. Atölye, Pera Müzesi 2. kat sergi salonunda ücretsizgerçekleştiriliyor.

Pera Müzesi Öğrenme Programları, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı, gençlerin katılımıyla gerçekleştirdiği “Funflows” hareket atölyesi ile kutluyor. Yaratım gücünü, hareket ve dans vasıtasıyla ortaya çıkarmayı hedefleyen atölye, eğitmen İdil Kemer  eşliğinde gerçekleşiyor. Atölye aynı zamanda doğaçlama ve spontan üretimi desteklerken, katılımcılara çeşitli oyunlar eşliğinde eğlenceli bir deneyim sunuyor. Katılımcılar atölyenin sonunda kumaşlar, gözlükler gibi çeşitli malzemelerle anlık karakterler yaratma fırsatı buluyor.

“Funflows” hareket atölyesi, Pera Müzesi, 2. kat sergi salonunda ücretsiz gerçekleştiriliyor. 

Katılımcıların atölyeye spor ayakkabı, eşofman, tayt, tişört, çorap gibi kıyafetlerini yanında getirmeleri gerekiyor. Atölyeye, belirli bir deneyim aranmaksızın 13 yaş üzeri herkes katılabiliyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

0212 334 99 00 (4)

ogrenme@peramuzesi.org.tr

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir