İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pusula’nın Yeni Çalışması “Yaşanmamış Hayatlar” Çıktı!


Muğla’lı Rock müzik grubu Pusula’nın yeni çalışması “Yaşanmamış Hayatlar” çıktı. 2017 yılında yayınladıkları “Gel” EPsi ile müzik yolculuğuna başlayan 2019’da “Rüya”, 2020’de klibiyle kadın cinayetlerine dikkat çeken “Son Şarkım”ın ardından, “Yaşanmamış Hayatlar” 4 Mart’ta tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Agresif ve hızlı yapısı olan “Yaşanmamış Hayatlar” bir yandan geride bırakma hikayesi anlatırken diğer yandan uluslararası sorun haline gelen göçmenlik konusuna insanlık dramı perspektifi ile özellikle göçmen güzergahı olan Bodrum’dan farklı bir bakış açısı sunarak durumun fotoğrafını çekmekte.

Sözleri Mehmet Ali Akın’a, müziği Yunus Emre Tokmak ve Mehmet Ali Akın’a ait parçada düzenleme, prodüksiyonda Yunus Emre Tokmak yer alıyor. Rock soundunun ağırlıklı olduğu şarkı Bodrum Zeus Müzik Stüdyosunda kaydedildi. Miks ve Masteringi Anıl Çifter tarafından tamamlandı. Kapak görseli Orçun Bozer tarafından çekildi.

Göçmenlik konusunu ele alan klip Onur Medya yapımcılığında Muğla’nın Milas ilçesinde Bafa-Kapıkırı ve Güllük bölgesinde Orçun Bozer tarafından çekildi. Orkun Tepeköylü ve Sevgi Yaşar’ın oyuncu olarak yer aldığı klip Pusula’nın Youtube kanalında yayına girdi.

Yaşanmamış Hayatlar//Pusula
https://youtu.be/_x5btQu5DQk
https://spoti.fi/3CbC58A
https://apple.co/3pDP3qp

pusulamuzik.net
sptfy.com/pusulamuzik
instagram.com/pusulamuzik
youtube.com/pusulamuzik
facebook.com/pusulamuzik
twitter.com/pusulamuzik


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.