İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Sanata Bi Yer 19” Karma Sergisi Yapı Kredi Bomontiada’da Yer Alan Leica Galeri’de Devam Ediyor

‘’Çünkü Sanat Alan İster’’ mottosuyla Doğuş Grubu’na ait çeşitli mekanlar, festivaller ve sergilerde çalışmalarını tanıtma imkanı sunan sosyal sorumluluk platformu Sanata Bi Yer’in “Sanata Bi Yer’19” başlıklı 3. karma sergisi 13 Haziran tarihinde bütün sanatseverlere kapılarını açtı. Yapı Kredi bomontiada’daki Leica Galeri İstanbul’da açılan sergi, 19 Ağustos tarihine kadar ziyaret edilebilir.

Doğuş Grubu, ‘’Doğuş’tan İyi Bir Gelecek’’ çatısı altında topladığı sosyal sorumluluk projeleriyle başta kültür-sanat olmak üzere pek çok alanda uzun soluklu çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Grubun, halen eğitimine devam etmekte olan üniversite öğrencilerine destek olmak üzere sanatın iyileştirici ve birleştirici gücünden yola çıkarak projelendirdiği Sanata Bi Yer platformu, 3. karma sergisi ‘’Sanata Bi Yer’19’’ ile genç sanatçı adaylarına farklı disiplinlerde ürettikleri çalışmalarını profesyonel bir galeride sergileme imkanı sunuyor.

2015 yılından bugüne kadar ülkemizin çeşitli kentlerinde yaşayan, farklı kültür ve disiplinlerde eğitim alan üniversite öğrencileri, Sanata Bi Yer platformu ile profesyonel hayata adım atmadan önce çalışmalarını Doğuş Grubu’na ait restoran, otel, ofis binalarının yanı sıra sergiler ve festivallerden oluşan oldukça geniş yelpazedeki mekanlarda sergileme fırsatı buluyor. Platform, güzel sanatlara ilgi duyan geleceğin sanatçı adaylarına halen eğitimlerini sürdürürken ilerleyecekleri yolda rehber olma görevini üstleniyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code