İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehre BAK’ta Yeni Sergi: Doğa Kent İnsan: Zıtlık mı Uyum mu?

Anadolu Kültür ve Diyarbakır Sanat Merkezi tarafından yürütülen Hatırlamak ve Anlatmak için Şehre BAK programı, 2012’den bu yana fotoğraf ve videoyla ilgilenen genç hikâye anlatıcılarının şehirlerine dair anlatmak istedikleri görsel hikâyelerin görünürleşmesi ve üretimlerin desteklenmesi konusunda katkı sağlıyor. Bu kapsamda BAK’ın çevrimiçi platformu sehrebak.org’ta yayınlanan güncel çağrı ve sergilerin yanı sıra, birlikte üretimi destekleyen BAK Dersleri, Kolektif Üretim Atölyesi ve Video Geliştirme Atölyesi gibi eğitim ve üretim buluşmaları da devam ediyor.

sehrebak.org yayınladığı tematik çağrılarla Türkiye’nin farklı noktalarından genç hikâye anlatıcılarını şehirlerine dair anlatmak istedikleri görsel hikâyeleri paylaşmaları için teşvik ediyor ve bu çabayla katılımcılardan gelen çalışmaları çevrimiçi sergi olarak erişime açıyor.

Doğa, kent ve insan arasındaki ilişkiyi yeniden düşünmeye davet eden “Doğa Kent İnsan: Zıtlık mı Uyum mu?” çağrısının çevrimiçi sergisi www.sehrebak.org aracılığıyla izlenebilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code