İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tasarım Parkı Moda, Yeni Sanat Dönemine “Mavi” Sergisi ile Merhaba Dedi

Etkinliklerin yaratıcı adresi Tasarım Parkı Moda, yeni sanat dönemine mavinin gücüyle hayata geçirilen “Mavi” sergisi ile merhaba dedi. Birbirinden farklı kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan Tasarım Parkı, 6 sanatçının hayata geçirdiği “Mavi” sergisi ile yeni sezonda da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 16 Eylül’de büyük bir coşkuyla açılan sergi,  sanatseverlerin büyük ilgisiyle takip ediliyor.

“Mavi” sergisi; mavi rengini başlangıç noktası olarak ele alan ve üretimlerini kendi özgün konseptlerine taşıyan 6 farklı sanatçının eserlerini bir araya getiriyor.

Küratörlüğünü Koray Arman’ın üstlendiği sergide sanatçılar, izleyicileri mavinin farklı ton ve kullanım şekillerini eserlerine taşıyıp dönüştürdükleri bir yolculuğa davet ediyor. Karma sergiye katılan sanatçılar ; Burcu Batmaz, Burçin Belentepe, Cansu Dinç, Damla Açıl Karakurt, Efkan Sarıahmetoğlu ve Nilay Sorgüven “Mavi” rengini farklı anlamlarla birleştirip farklı bir sanat tadı yarattılar.

Tasarım Parkı’nda 6 Ekim tarihine kadar ziyaret edilebilecek olan sergi, sanatseverlere yazın bitişi ve yeni dönemim başlangıcını, mavinin tonları arasında deneyimleyebileceği bir izlek sunuyor. Sergiyi Tasarım Parkı’nın yeni adresi Moda da 100 numarada, sonbahar’ın hoş havası ve bir kahve eşliğinde  ziyaret edilebilirsiniz.

Tasarım Parkı’nın ev sahipliği yaptığı tüm sergi ve etkinlikler aşağıdaki linklerden takip edilebilir.

https://www.instagram.com/tasarimparki/

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code