İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Temas Grubu ‘Sıkıntı’ ile Müzikseverlerle Buluştu


Temas grubu yeni şarkıları ‘Sıkıntı’yı OnAir Sahne etiketiyle Müzkseverlerin beğenisine sundu.

Ülkemizin İzmirli gruplarından Temas, 2020’de Ersel Boztürk ve Kenan Çelikarslan’ın bir araya gelmesi ile kuruldu.

Grup içinde Ersel gitarist ve Kenan da vokal olarak görünse de her iki müzisyen de aynı zamanda bireysel çalışmalarına da devam eden iyi birer enstrümanist, vokal ve aynı zamanda besteciler.

Popüler müzik içinde kaybolmuş, içi boşalmış şarkılara karşı ferah bir ortam oluşturma çabasıyla bir araya geldiklerini belirten grubun bu güne dek yayınlanmış 11 şarkılık bir albümleri ve 2 single çalışmaları bulunuyor.

Grup şarkının hikayesi hakkında “İnsanın modern dünyadaki içe dönük sıkıntılarını konu alan bir çalışma.” yorumunda bulunurken dinleyenin de hislerine tercüman oluyor.

Şarkıda da bahsedilen “Dönüp durmuşum etrafımda sadece” günleri geçecek sıkılmalarımız güncel yaşama elbet bir gün dönüşecek ve tarihe o güne tanıklık edenlerin yazdıkları, çizdikleri, söyledikleri tanıklık edecek.

Temas grubu bu zor zamanların en fazla etkilediği sanat dünyası ve içinde yer alan müzisyenler hakkında da “Müzisyenler yaşadığı zorlukların neresinde olduğunu kestiremez durumda. Sadece zaman geçirmekte. Ölmemeye çalışıyoruz sadece. :)” yorumunda bulunuyor.

2023 yılında gözünü Wembley Stadyum’una diken grup orada vip konser vermeyi hedefliyor.
Neden olmasın?
Dijitaller
Spotify I Apple Music I Fizy I YouTube Music


YouTube
Temas – Sıkıntı


TEMAS Sosyal Medya
Instagram


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code