İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tiyatro P.A.S 2. kuruluş yıldönümünü kutladı


Profesyonel Artı Sonsuz, 2017 yılında dizi ve tiyatro oyuncusu Murat Batıkan Avcı tarafından kurulmuş bir aile şirketidir ve  ekip 20 ila 25 senenin üzerinde profesyonel olarak tiyatro sanatıyla uğraşan aktör, aktris, yönetmen, yazar, tasarımcı, tiyatro ve drama eğitmenlerinden oluşmaktadır.

Güçlü bir kadrodan oluşan ekibin amacı; tecrübeleriyle ve sanata duydukları sevgiyle, farklı olmanın çabasına girmeden farkındalık oluşturabilmek, özlerinde olana eğilerek Türk Tiyatrosu ve gösteri sanatlarının gelişimi için araştırmalarda bulunmak ve layığıyla sanat yapmaya çalışmaktır.

Profesyonel Artı Sonsuz kurulduğu günden bugüne kadar; Sanatın iyileştirici, birleştirici, eğitici gücünü çalışma yaptığı tüm sahalarda kullanmayı hedeflemektedir. Eğitimin tüm platform ve yaş guruplarında da amacı sanatın bu niteliklerini kullanarak eğlenceli bir tarzda katılımcıların kendilerini aslında hiç görmedikleri bir biçimde kendilerine göstermek, kendilerini fark etmelerini sağlamak, onları hayal dünyasında bir yolculuğa çıkararak her anlamda (mental-fiziksel–ruhsal) pozitife yöneltmeye çalışmaktır.

Profesyonel + Sonsuz / Tiyatro P.A.S  sanat ailesi 17 Şubat’da 2. kuruluş yıldönümlerini kutladılar. Gecenin en anlamlı hediyesi ise ekipte bulunan her birinin şahsına özel olarak hazırlanan karikatürler oldu. Bizde Gazete Sanat olarak kültür ve sanat adına bundan sonraki süreçte de gerçekleştirecekleri başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.   


İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.