İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tiyatro P.A.S Üstün Akmen Teşvik Ödülü Aldı

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri programında, Tiyatro P.A.S’a ( Profesyonel Artı Sonsuz ) Üstün Akmen Teşvik Ödülü takdim edildi.

Ödülü Tiyatro P.A.S  kurucusu Murat Batıkan Avcı aldı.  Sahneye ekibiyle beraber çıkan  oyuncu Batıkan Avcı gerçekleştirdiği konuşmada şu sözlere yer verdi “Öncelikle jüri üyelerine çok teşekkür ediyorum, bizi görünür kıldıkları için. İkincisi bizim Beykoz’da küçük bir salonumuz var, 50 kişilik bir salon. Orada ciddi bir mücadele veriyoruz kültürü otutturmak için, sanatı otutturmak için, tiyatroyu otutturmak için. Mümkünse lütfen, özellikle jüri üyelerimizi oyunlarımızı seyretmeye oraya da davet ediyoruz, biraz görünür kılmak için. Sizlere teşekkür ediyorum ve ekip arkadaşlarımı da kutluyorum. Genel Sanat Yönetmenimiz Sevtap Çapan, koordinatörümüz ve oyuncumuz Serkan Aydın, bizi kurulduğumuzdan beri hiç yalnız bırakmayan sponsorumuz dostumuz Puar içmimarlık  Serpil Boz, Işık tasarımcımız Hasan Demir, Yönetmen yardımcımız Fulya Bilginer, Sosyal medyacımız ve bizim kızımız oldu artık Gülfer Işık, yönetmenimiz Caner Bilginer ve ekip arkadaşımız Erkan Üstün, hepsine huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. İşte bu bir ekip” sözleriyle noktaladı.

Ödül töreni sonrası Tiyatro P.A.S ekibi, aynı gece onur ödülü alan duayen sanatçı Engin Uludağ ile de bir araya geldi ve bu anlamlı gecenin anısına fotoğraf çektirdiler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir