İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’nin İlk İllüstratör Ajansı Kuruluyor

ZNN Network, illüstrasyon alanında sahip olduğu bilgi ve uzmanlıkla hizmet verdiği alanları dahada genişleterek Türkiye’nin ilk illüstratör ajansı olarak hizmet vermeye hazırlanıyor.

Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerle ulusal ve uluslararası arenada birçok marka ile iş birliği sağlayarak önemli başarılara imza atan ZNN Network, sektörde illüstrasyon alanındaki eksiklikleri göz önünde bulundurarak, içerik tedariği hizmetlerinin yanına illüstratör temsilciliğini de ekledi.

ZNN Network’ün bu yeni hizmetinin kapsamında, bünyesindeki sektör profesyonellerini yurt içi ve yurt dışı mecralarında temsil etmek, hukuki konularda, hukuk danışmanlarıyla birlikte danışmanlık hizmeti sağlamak ve çizerlere güçlü iş altyapısı geliştirmek yer alıyor.

Belirli sektörlerden iş satın alan taraflarla içerik ve çizim üreten tarafları biraraya getirerek iş geliştirme çalışmaları da yapacak olan ZNN Network, illüstratörlerin multidisipliner çalışmalarıyla sektörü daha da güçlendirmeyi ve bu vesileyle gelişen sektörlerdeki iş potansiyellerinin artmasını sağlamayı amaçlıyor.

ZNN Network’ün kurucusu Nurgül Şenefe ise yeni hizmet alanı hakkında yaptığı açıklamada “Türkiye’nin ilk illüstratör ajansı olarak, hem iş verenler için hem de illüstratörler için pazara çok önemli bir açılım getiriyoruz. Çıktığımız bu yolda, illüstrasyonun kullanım alanları ile illüstratörler adına önemli gelişmelere vesile olmaya başladık. Bu mutluluk ve keyfimizin her taraf açısından daim olmasını diliyoruz.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code