İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uğur Yücel “Azınlıkta Kaldık” İle Sahnelere Dönüyor

Usta sanatçı Uğur Yücel’in sahnelediği yıllarda büyük ilgi gören stand up gösterisi ‘Azınlıkta Kaldık’ tam 20 yıl aradan sonra geri dönüyor. Yücel’in birtakım düzenlemeler ile günümüze uyarladığı ‘Azınlıkta Kaldık’ Kerki-Solfej’in Açıkhava programı kapsamında 15 Ağustos’ta Ayvalık Amfi Tiyatro’da izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yönetmenlik, oyunculuk ve yazarlığıyla Türk sinemasında iz bırakan yıldız isimlerden biri olan Uğur Yücel 1993 yılında kendi yazıp yönettiği tek kişilik gösterisi ‘Azınlıkta Kaldık’ ile yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sahnelendiği yıllarda izleyen herkesin büyük beğenisini kazanan ve aradan geçen onca yıldan sonra bile hala hatırlanan ‘Azınlıkta Kaldık’ ta Kuzguncuk hikayelerine yer veren Oyuncu Uğur Yücel, ‘Havlucu Mehmet’, ‘Köşk Emin’ gibi unutulmaz karakterlerini sevenleriyle buluşturacak.

Televizyon çalışmalarına ara verecek ünlü oyuncuyu önümüzdeki yıllarda artık sahnelerde izleyeceğiz. Uğur Yücel Ekim ayında “Neyzen Tevfik” ve yeni yılda da “ Zorba” oyunuyla karşımızda olacak…

Biletleri Cuma günü Biletix üzerinden satışa sunulacak olan ‘Azınlıkta Kaldık’ sırasıyla Ayvalık, Kuşadası, Datça ve Bodrum’da seyircisiyle bir araya gelecek.

15 Ağustos 2019 Perşembe Ayvalık Amfi Tiyatro

21 Ağustos 2019 Çarşamba Kuşadası AVM Amfi Tiyatro

24 Ağustos 2019 Cumartesi Datça Amfi Tiyatro

25 Ağustos 2019 Pazar Bodrum Kale

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir