İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yapı Kredi Kültür Sanat Eylül Ayı Etkinlikleri

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık (YKKSY)’ın yeni sezon programı yine dopdolu. Bu ayki programda  sanattan edebiyata, bilimden psikolojiye hatta sihire kadar herşey var.

Halil Altındere

Gösteri

Yapı Kredi Kültür Sanat Galerisi, bir saatliğine sadece bir sergi mekânı olmaktan çıkacak ve sanatla sihrin iç içe geçtiği müthiş bir gösteriye sahne olacak. Halil Altındere’nin Eylül ayında Yapı Kredi Kültür Sanat’ta açılacak olan “Abrakadabra” sergisi kapsamında gerçekleşecek gösteride ünlü sihirbaz Kubilay QB Tunçer, Altındere’nin sanatla sihir, sanatçıyla sihirbaz, sergi mekânıyla sihirbazın sahnesi arasındaki ilişkilere dair yorumlarına kendi yorumlarını ekleyecek. Kubilay QB Tunçer, bu harika gösterinin ardından katılımcılarla küçük bir de söyleşi yapacak. Kubilay QB Tunçer ile “Yetişkinlere Abrakadabra” etkinliği 17 ve 24 Ekim tarihlerinde, saat: 19:30’da Yapı Kredi Kültür Sanat’ın Galeri katında yapılacak. Etkinliğin biletlerine ise Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

Kubilay QB Tunçer

Kubilay QB Tunçer aynı zamanda çocuklar için de bir gösteri hazırladı. 14-21 Eylül ve 12-26 Ekim tarihlerinde saat: 13:30’da Oda’da gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar önce kendileri için özel olarak düzenlenecek sergi turuna katılacak, hemen ardında da Kubilay QB Tunçer’in sergiye özel hazırladığı sihir gösterisini izleyecekler. 8-12 yaş arası tüm çocukların davetli olduğu bu etkinlik tamamen ücretsizdir!

Hou Hanru

Söyleşi

Dünyanın tanınmış küratörlerinden olan ve aynı zamanda Halil Altındere’nin Yapı Kredi Kültür Sanat’ta açılan “Abrakadabra” sergisinin küratörü Hou Hanru, Loca’nın konuğu oluyor. 12 Eylül Perşembe günü saat 18:30’da Hanru ve Altındere’nin birlikte gerçekleştirecekleri söyleşide sanatçının son dönem işleri ve ele aldığı konular üzerinde durulacak.

Ahmet Ümit

İmza

Yakın zamanda bütün eserleriyle Yapı Kredi Yayınları ailesine katılan yazar Ahmet Ümit’in yeni romanı Aşkımız Eski Bir Roman, Eylül ayında raflarda olacak. Ahmet Ümit, yeni kitabını 20 Eylül Cuma günü saat 17:00’da YKY Beyoğlu Kitabevi’nde okurları için imzalayacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code