İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yenilikten Beslenen Bir Marka: Artstone

Ürün yelpazesini her geçen gün teknoloji, tasarım ve işlevsellik yönünden ileriye taşıyan Artstone; Gerek doğal taş, ahşap, tuğla, beton görünümlü, gerekse de insanlık tarihinin ikonik figürlerinin işlendiği çok renkli ve sınırsız dokulu panelleri ve yenilikçi kimliği ile benzerlerinden ayrılıyor.

Doğal malzeme görünümlerinin çok sayıda tasarımsal varyasyonla, pratik ve dayanıklı şekilde yüzeylere uygulanmasını sağlayan Artstone paneller, yanmazlık, ses izolasyonu, zararlı ışın dayanımı gibi özellikleriyle de yapılarda teknik konforu arttırıyor. İnovatif tasarım ve üretim anlayışı sayesinde her geçen gün farklı dinamiklerle dönüşen, evrilen tasarım kriterlerini yüzeylere taşırken, yeni ürün serileri ile duvar tasarımında trendleri belirlemeye de devam ediyor.

Çelik Artık Daha da Hafif: Artstone Steel Serisi

Firmanın bu yıl ilk kez, dünyanın en büyük yapı fuarlarından BAU 2019’da görücüye çıkardığı yeni tasarımları, zamanın yıpratıcı etkisini hissettiren dokuları ile kendi hikayelerine sahip karakteristik yüzeyler yaratıyor. Mevcut ürün yelpazesi ile her türlü mimari üsluptaki mekanın ihtiyaçlarına karşılık verebilen Artstone, yeni Steel koleksiyonu ile tasarımcının elini güçlendiren ve malzeme odaklı sınırlarını esneten çözümler sunuyor.

Mimarlık ve tasarım alanında 150 yıllık bir serüveni olan çeliğin, bu süreçte modern mimariye getirdiği kültür, Artstone Steel serisi panellerinde yüzeylerdeki karşılığını buluyor.

Çeliğin güçlü imajı ve aşınmış dokular ile mekanlarda endüstriyel etkiler yaratan Steel serisi paneller ile özgün atmosferler oluşturuluyor. Tarihin tozlu raflarında kalmış yüzey hikayelerini günümüz modern mekanlarına adapte eden yeni tasarım serisi, Orta Çağ’ın en karakteristik çelik yüzeylerini sembolize ediyor.

2005 yılından beri duvar kaplamaları ve duvar panelleri alanında yenilikçi yaklaşımlarla üretim yapan firmanın referans ağında mimari projelerden alışveriş merkezlerine, yönetim binalarından ofislere, konutlara ve birçok farklı tipolojide proje bulunuyor. Farklı malzemeleri, dönemleri, stili, formu ya da motifleri vurgulayan Artstone paneller performans, estetik, kullanım kolaylığı, bakım ve uygulama avantajı gibi birçok proje dostu bileşenle 7000’den fazla farklı tipte projede yer aldı.

Ayrıntılı Bilgi İçin: DEZİNTİ TASARIM DANIŞMANLIK

Mimarlık ve Yapı sektöründe 20 yıllık profesyonel meslek hayatının ardından, yine Türkiye’nin bu en güçlü sektörüne katkıda bulunmak için bir araya gelmiş, sektörün dinamiklerini çok iyi tanıyan, hedef kitlenin beklentilerini birebir yaşamış kurucusu mimar olan bir oluşum. Mimarlar, tasarımcılar, yazılımcılar ve pazarlama danışmanlarından kurulu etkin ve deneyimli ekibi ve güçlü çözüm ortaklarıyla yıllarca ilgili alanlarda birçok dijital yayıncılık, doküman yönetimi, katalog, tanıtım ve pazarlama projesini var etti ve geliştirdi. Tasarım, mimarlık, yapı üçgeninde yer alan firma, kurum, kuruluşlara; danışmanlık, stratejik planlama ve pazarlama, marka bilinirliği, iletişim, araştırma/geliştirme ve organizasyon hizmetleri sunuyor.

Web: www.dezintidanismanlik.com

E-mail: dezinti@dezinti.com

Haber: Dezinti Tasarım Danışmanlık adına İmge Alkant

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scan the code